Szkoła Podstawowa
w Murzynowie

 

Rada Rodziców

Nowa Rada wybrana

Na zebraniu w dniu 18 września odbyły się wybory do trójek klasowych ,następnie została wybrana Rada Rodziców na rok szkolny 2017/2018.

 

Skład Rady Rodziców 2017/2018

 

przewodnicząca- Danuta Werpulewska

 

zastępca przewodniczącego- Andrzej Lach

 

sekretarz- Jolanta Zaręba

 

skarbnik- Karolina Rzeszutek

 

Komisja rewizyjna:

 

Małgorzata Rzeszutek

 

Katarzyna Gniewkowska

Rada Rodziców 2015/2016

przewodnicząca -  Edyta Piwko

za-ca przewodniczącej-  Krystian Kowalski

sekretarz -   Jolanta Zaręba

skarbnik-  Beata Turek

 

Komisja rewizyjna

 

Klasowe Rady Rodziców:

 

oddział przedszkolny- K. Gniewkowska, M. Rzeszutek

klasa I- W. Mierzejewska, E. Rzeszutek, K. Rzeszutek

klasa II- K. Charlak, B. Turek, J. Zaręba

klasa III- M. Jasińska, A. Michta, D. Kownacka

klasa IV- A. Kafka, S. Pyżyńska, R. ogrodowska

klasa V- E. Kubacka, A. Sochacka, E. Piwko

klasa VI- B. Turek, M. Dziubińska, A. Sochacka

Rada Rodziców 2014/2015

przewodnicząca -  Danuta Werpulewska

za-ca przewodniczącej-  Marcelina Gradowska

sekretarz -   Jolanta Zaręba

skarbnik-  Sylwia Pyżyńska

 

Komisja rewizyjna

 

 Renata Ogrodowska

 Joanna Dudzik

RADY KLASOWE RODZICÓW 2014/2015

 

 ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY                                                                            ODDZIAŁ" 0 "

 

1. Marcelina Gradowska                                                                                1. Ewelina Rzeszutek

2. Katarzyna Gniewkowska                                                                            2. Anna Osińska

3. Małgorzata Rzeszutek                                                                               3. Karolina Belka

 

          klasa I                                                                                                          klasa II

 

1. Katarzyna Charlak                                                                                    1. Marlena Jasińska

2. Beata Turek                                                                                             2. Anna Michta

3. Jolanta Zaręba                                                                                         3. Dorota Kownacka

 

 

        klasa III                                                                                                          klasa IV

 

1. Danuta Werpulewska                                                                                1. Wioletta Wojciechowska

2. Sylwia Pyżyńska                                                                                       2. Anna Szczecina

3. Renata Ogrodowska                                                                                 3. Edyta Piwko

 

 

        klasa V                                                                                                           klasa VI

 

1. Agnieszka Sochacka                                                                                  1. Gabriela Olejniczak

2. Izabela Górska                                                                                         2. Joanna Dudzik

3. Beata Turek                                                                                             3. Agnieszka Fabiszewska

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )